5 NÁPADŮ NA TRENDY MANIKÚRU

Outfit není jen o perfektně sladěném oblečení a doplňcích. Součástí celkového looku jsou i vlasy, líčení a dokonce nehty. Právě ty se mohou stát skvělým doplňkem jakéhokoli looku. I úplně obyčejný outfit dokáže totiž trendy manikúra skvěle oživit. Nebojte, nebudeme vás nabádat k žádným složitým uměleckým kreacím, ačkoli také neustále fascinovaně sledujeme nehtové umění na instagramu. My vám ale představíme mnohem jednodušší a nositelnější varianty, které zvádnete levou zadní i doma v obýváku, aniž byste musely do salonu za profesionály. Vyzkoušíte s námi trendy manikúru? 

1. METALICKÉ PROUŽKY

Pokud chcete svou manikúru jen lehce oživit, vyzkoušejte trend tenkých proužků. Výhoda? Sluší i krátkým nehtům a rozhodně nemusíte mít každý nehet stejný. Nebojte se udělat čáry podle nálady, vodorovné, svislé, tenčí, tlustější, některé nehty nechejte klidně i bez nich a vyhrajte si podle libosti.  Skvělá kombinace je neutrální barva s metalickým proužkem, líbí se vám?


2. JEDNODUCHÉ PUNTÍKY

Netroufáte si na složité malůvky a rovné čáry vám nikdy nešly? V tom případě vyzkoušejte velký hit – jednoduché puntíky. Budete potřebovat dva různé laky a pinetku (sponku). Nehty nalakujte světlejším odstínem, nechejte zaschnout, namočte konec sponky do tmavého laku a udělejte s ním tečku doprostřed. Nezapomeňte celé umění ještě zafixovat bezbarvým lakem.


3. TROCHA GEOMETRIE

Pravidelnosti odzvonilo, takže se klidně pusťte do kreslení všemožných geometrických tvarů. Dobrá zpráva je, že když se vám to nepovede podle představ, můžete tvrdit, že přesně takhle jste to zamýšlely. Použijte tři různé barvy, nechejte kousek nehtu přírodní a doplňujte krátkými tahy jiných laků. Je to neotřelé a zábavné!


4. VŠECHNO VIDÍM

Jeden z nejvíc trendy motivů na doplňcích? Jednoznačně oči! Nakreslete si je i na nehty, nic složitého to není. Skvěle vypadají spící oči jen na dvou prstech, použijte tenký štětec nebo pomerančové dřívko a pomocí několika tahů vytvořte zábavnou manikúru. Nebo můžete vyzkoušet „vymakanější“ verzi s barevným okem. Ať tak či tak, vaše manikúra rozhodně na první pohled zaujme.


5. ČISTÁ KRÁSA

Nebaví vás výrazné a tmavé nehty? Trendy nehty můžete mít i s bezbarvým lakem. Stačí, když ho doplníte jednoduchými tahy bílým lakem. Co takhle opačná francouzská manikúra s vykreslením půlměsíčku u začátku nehtů, nebo pár tenkých linek, které vytvoří mřížku? Fantazii se meze nekladou, vaše ruce budou působit elegantním a sofistikovaným dojmem, ale zároveň to nebude žádná nuda.

Který trend se vám líbí nejvíc?

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..