FASHION TREND: TRIČKA S NÁPISEM

FASHION TREND: TRIČKA S NÁPISEM

Chcete dát světu najevo svůj názor?

Máte dvě možnosti:

  1. Buď můžete chodit po ulicích a křičet ho do světa
  2. Nebo zvolíte jednodušší způsob. Tričko s nápisem.

Ale prosím, vyvarujte se prvoplánovému „I’m sexy“, nebo toho s blýskavým nápisem nějaké firmy nebo značky. Nejste chodící billboard! Naopak, trik je v jednoduchosti. Volnější „oversized“ tričko s umírněným nápisem vám udělá mnohem lepší službu.

 

A tady pár rad jak na to…

  • Pokud nemáte zrovna nadání na cizí jazyky, určitě doporučujeme vydat se na nákupy s někým jazykově zdatnějším. Nedej bože abyste nosili tričko s nápisem, kterému nerozumíte.
  • Méně je více. Ano, rada, která se v módě stává mantrou. Ale je to tak. Jednoduché barvy, volnější střihy.
  • Opravdu pečlivě vybírejte. Je lepší, pokud nápis alespoň trochu koresponduje s vaším „naturelem“. Není nic horšího, než když nejste zrovna fitness člověk a nosíte tričko s nápisem „Just happy and running“.
  • Nápisy můžete nosit v každém věku. Ano, můžete. Jen buďte soudní. Ano, ve dvaceti snesete i tričko s Mickey Mousem nebo hláškami ze Star Wars. Ale po čtyřicítce už si bude vaše okolí klepat na čelo. Takže komiksové postavičky do 25, pak už vybírat s rozmyslem. Nad 25 bude triko s nápisem vypadat super třeba v kombinaci s klasickým sakem.
  • Také kombinování s dalšími částmi outfitu může být malinko oříšek. Se sukní nebo boyfriend jeans a upnutou bundou budete vypadat cool, s tepláky už to bude ve stylu „odskočila jsem si od uklízení.“
  • Čím výraznější bude nápis, tím jednodušší by měl být zbytek outfitu.

Teď už víte, jaká trička vybírat i jak je kombinovat, takže vzhůru na nákupy. Tyhle skvosty jsme pro vás objevili v obchodě GATE v Central Kladno. To poslední šedivé je naše nejoblíbenější

foto: Lisa Olsson blogPinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..